Obecny czas: 18 Sie 2018, 15:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Strona Boguszowice.com
PostWysłany: 27 Lip 2011, 15:22 
Użytkownik

Witam, mam takie małe pytanie: dlaczego strona została przeniesiona pod inny adres? A pod starym linkiem ktoś także prowadzi stronę o tej samej tematyce?

Temat postu: Re: Przeniesienie strony
PostWysłany: 28 Lip 2011, 10:26 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Boguszowice-Stare
Wszyscy wiedzą, że Boguszowice.pl powstałą jako oficjalny serwis Boguszowic-Osiedla finansowany przez Radę Dzielnicy - czyli w sumie oficjalna strona osiedla. Głównym inicjatorem powstania internetowego serwisu informacyjnego był ówczesny radny - Pan Brzózka.

14 marca 2011 roku wybrano nowa Radę Dzielnicy, na zebraniu ustalono, że stronę będzie administrował jeden z członków RD. Warto podkreślić w tym miejscu, że chodzi o administrację stroną. Tymczasem nowy administrator stwierdził, że wrzuci sobie gotowca, bo nie umie się obeznać w kodzie strony (nie chce mu się grzebać w skryptach - lub moim zdaniem po prostu nie ma umiejętności, żeby jakkolwiek edytować tę stronę).

Mimo protestów strona została usunięta, a na jej miejscu powstało inne "dzieło", na które żywcem skopiowano teksty ze skasowanej strony, przez to przepadło całe forum i o mały włos przepadła by jeszcze baza danych serwisu.

Nie wiem czy członkowie Rady Dzielnicy na prawdę pozbawieni są wzroku i gustu (lub nie mają pojęcia o internecie), że pozwalają na istnienie takiego szajsu? Postanowiłem kontynuować starą stronę ze względu na to, że wiele ludzi domagało się jej powrotu, ale także ze względu na to, żeby pokazać RD jaki pod adresem boguszowice.pl tworzony jest chłam.

Pozdrawiam i witam serdecznie na forum! ;)

PostWysłany: 09 Paź 2011, 13:11 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Stronka naprawdę fajna, wszystko miłe dla oka :) Jedyne czego mi brakuje to zdjęć w kategoriach: "Boguszowice Stare dawniej" i "Boguszowice Osiedle obecnie". O ile w tej pierwszej kategorii jest ich zdecydowanie za mało to w drugiej są one trochę nieaktualne, brakuje kilku ważnych miejsc, czy przede wszystkim zdjęć bloków po remontach. Teraz ładnie wyglądają, myślę, że wreszcie można się pochwalić wyglądem osiedla :)

Witam wszystkich jako nowy użytkownik, mam nadzieję, że z czasem więcej ludzi tu nadciągnie i będę miał powody do częstszego odwiedzania :)

PostWysłany: 12 Paź 2011, 10:39 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Dzięki, witam na forum! :)
Co do zdjęć - niestety wszystko co miałem związane ze Starymi Boguszowicami dawniej, właśnie wrzuciłem na stronę. To czy więcej będzie zdjęć w tej kategorii zależy od tego czy mi je ktoś pośle i zgodzi się je udostępnić. Co do zdjęć osiedla, to faktycznie sporo miejsc brakuje, już się kilka razy w tym roku wybierałem na robienie zdjęć, ale zazwyczaj, gdy znalazłem wolny czas, to akurat nie było dobrej pogody. Myślę, że jak jeszcze dłużej będzie ciepło i liście masowo nie spadną z drzew to uda mi się coś porobić i wrzucić na stronę.

Pozdrawiam :)

PostWysłany: 13 Paź 2011, 18:02 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Widzę, że intencje są, zatem pozostaje czekać na efekty :)

PostWysłany: 13 Paź 2011, 20:29 
Użytkownik

Witam , Do dicon-a . Zdjecia osiedla z powietrza dałem kedlaw-owi . Mozna je na stronę dać ,lub nowa galerię ,,z powietrza ,, zrobić . :D

PostWysłany: 30 Paź 2011, 14:22 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Galeria ze zdjęciami Boguszowic z lotu ptaka, to strzał w dziesiątkę - w pierwszy dzień, kiedy opublikowałem zdjęcia, galerię odwiedziło prawie 150 osób (wbrew pozorom to dużo), z tego co widać internauci byli zachwyceni :) Dzięki za dobre fotografie!

PostWysłany: 30 Paź 2011, 21:08 
Użytkownik

Proszę bardzo , a jak pogoda dopisze to zrobię jesienne Boguszowice z powietrza.
;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość